درباره ما

شرکت تصفیه آب و فاضلاب ایران در سال ۱۳۴۹ شمسی به نام فنومن با هدف کمک به استقلال کشور و رفع وابستگی به محصولات و تجهیزات مرتبط با صنعت تصفیه آب و فاضلاب فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت بعد از گذشت نیم قرن عملیات طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌های فراوانی را با موفقیت به پایان رسانده است.

امروزه تصفیه آب و فاضلاب ایران با بهینه‌سازی و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا به‌عنوان یک شرکت خصوصی همچنان مشغول انجام عملیات درزمینه‌های زیر می‌باشد:

طراحی، ساخت و اجرای سیستم‌های تصفیه آب آشامیدنی و صنعتی

طراحی، ساخت و اجرای سیستم‌های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی

طراحی، ساخت و اجرای پکیج‌های پیش‌ساخته تصفیه آب و فاضلاب

طراحی، ساخت و اجرای تأسیسات مجموعه‌های ورزشی شامل:

استخرهای شنا

جکوزی

سونای خشک و بخار

حوضچه آبسرد

آب درمانی

تیم اجرایی

شرکت تصفیه آب و فاضلاب ایران با برخورداری از کادر معتبــر و تکنسین‌های مجرب با هدایت مدیرانی کارآمد و باتجربه در زمینه‌های کاری برشمرده شده پاسخگوی نیازهای این صنعت می‌باشد.

نحوه فعالیت

نحوه فعالیت و اجرای پروژه‌های داخلی و بین‌المللی از طریق برگزاری مناقصه و دعوت از طرف شرکت‌های مهندسین مشاور و همچنین تماس‌های تلفنی مشتریان در داخل ایران می‌باشد.

به‌منظور پاسخگویی به نیازهای جامعه و باهدف جلب رضایت مشتریان سیاست کاری این شرکت در تولید، استفاده از بهترین نوع مواد اولیه و لوازم جانبی مربوطه بوده است. به این لحاظ مواد مصرفی هم از بازار داخلی و هم از تولیدکنندگان برتر خارجی تهیه و توسط امکانات تولیدی کارخانه زیرمجموعه نسبت به ساخت و تکمیل پکیج‌های سفارشی در پروژه‌های مختلف  استفاده می‌گردند.